Rozpoznajesz tych mężczyzn? – powiadom Policję

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę dotyczącą uszkodzenia kamery monitoringu znajdującego się w przejściu podziemnym. Do zdarzenia doszło 06.06.2016 roku. Wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne dla sprawy informacje został „uchwycony” przez kamery monitoringu. Osoby mające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z tyską komendą.

Poszukiwani za kamere

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia kamery monitoringu, znajdującej się w przejściu podziemnym przy ul. Frycza Modrzewskiego w Tychach. Do zdarzenia doszło w dniu 06.06.2016 roku około godziny 17.00. W wyniku przeprowadzonych czynności śledczy zabezpieczyli zapis z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat niniejszego zdarzenia.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na prezentowanych zdjęciach lub posiadające jakiekolwiek informacje na temat wymienionego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu 32 32-56-200, 32 325-62-30 lub telefonem alarmowym 997 lub 112.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/