W Tychach bilet miesięczny na autobus za połowę ceny dla wszystkich.

mzk_logoMZK Tychy jest pierwszym organizatorem przewozów w regionie, który pozwoli kupić pasażerom bilety miesięczne z 50 procentową ulgą.

Chodzi o bilety miesięczne, które można kupić przez internet. Promocja trwa do końca czerwca. Organizuje ją wspólnie MZK Tychy i firma GoPay, która pośredniczy w sprzedaży biletu. Aby go kupić, należy skorzystać z elektronicznego portfela MasterPass na stronie www.gopay24.pl.

Autobus MZK TychyOsoby, którą kupią imienny bilet okresowy dostaną 50 proc. zwrotu ceny biletu. MZK w Tychach jest pierwszym organizatorem komunikacji publicznej w regionie, który wprowadza tego typu promocję.

MZK Tychy przypomina też, że bilety można kupować przez internet przez całą dobą. Kupiony tak bilet można wydrukować albo wysłać na swój telefon.

MZK Tychy istnieje od 1996 roku. Organizuje komunikację dla Tychów oraz dla 15 innych miejscowości. To Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze, Ornontowice, Wyry, Kobiór, Lędziny, Bojszowy, Bieruń, Chełm Śląski, Imielin, Oświęcim, Oświęcim, Miedźna oraz Pszczyna.

Autobusy MZK Tychy jeżdżą też do Katowic, Gliwic, Żor i Rudy Śląskiej.


Źródło : http://katowice.wyborcza.pl/