Poszukujemy zaginionego Filipa Kwiatkowskiego.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi sprawę poszukiwawczą dotyczącą zaginięcia Filipa Kwiatkowskiego. Zaginiony ostatni raz był widziany 28 maja 2016 roku. Tyscy policjanci zwracają się z apelem do osób mogących udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia.

Według relacji osoby zgłaszającej, zaginiony w dniu 28 maja 2016 roku wyszedł z domu przy ulicy Czarnieckiego i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie skontaktował się z rodziną.

Poszukiwany Kwiatkowski min

Rysopis : wzrost 171 cm, sylwetka szczupła, waga 60 kg, włosy krótkie, proste – szatyn, oczy niebieskie, twarz szczupła, trójkątna, uszy odstające, nos duży , uzębienie pełne.

Znaki szczególne : na lewym i prawym przedramieniu tatuaże (brak bliższych danych)

Zaginiony w chwili zaginięcia ubrany był w niebieskie jeansowe spodnie, biało – niebieską kurtkę oraz sportowe buty koloru białego.

Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia Filipa Kwiatkowskiego. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach 32 325 6200, 32 325 6255, albo bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/