Rozpoznajesz togo mężczyznę? Powiadom Policję

POLICJATyscy policjanci prowadzą sprawę dotyczącą niekorzystnego rozporządzenia cudzym mieniem. Do zdarzenia doszło przy ulicy Metalowej 4 Tychach. W związku z tym publikujemy wizerunek osoby, która może mieć istotne informacje w tej sprawie. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z policjantami z komendy w Tychach.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie niekorzystnego rozporządzania pieniędzmi. Do zdarzenia doszło w Tychach przy ulicy Metalowej. W związku z tym publikujemy wizerunek osoby, która może mieć istotne informacje w tej sprawie.

Rysopis: mężczyzna w wieku ok. 45-55 lat, krępej budowy ciała, ubrany w kurtkę do pasa koloru ciemnego, zapinaną na zamek, przez ramię przewieszoną ma torbę koloru czarnego, na głowie czapka z daszkiem koloru ciemnego, spodnie koloru ciemnego, buty koloru ciemnego, mężczyzna ciemnej karnacji.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na prezentowanym zdjęciu, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46, nr tel. 32 32-56-200, 32 32-56-255, 32 32-56-230.

Poszukiwany 1

Poszukiwany 2


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/