Śląska Giełda Kwiatowa w kampanii „Kochaj Twój Lokalny Rynek”.

ŚGK 1W tym roku Śląska Giełda Kwiatowa po raz kolejny wzięła udział w kampanii „Kochaj Twój Lokalny Rynek”. Kampania była skierowana głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, które zaopatrują się na tyskiej giełdzie.

Śląska Giełda Kwiatowa od ponad ćwierćwiecza jest głównym miejscem wymiany handlowej branży kwiatowej i ogrodniczej nie tylko w województwie śląskim, ale również na południu Polski. Każdego dnia swoje towary oferuje tu 800 hurtowników, a wśród odbiorców są również klienci z Czech i Słowacji.

Śląska Giełda Kwiatowa promuje lokalnych producentów.
W ciągu ostatnich dwóch tygodni (17 do 31 maja) klienci ŚGK mogli skorzystać z wielu specjalnych ofert, prezentów oraz niespodzianek i parkingów w promocyjnej cenie.

To wszystko w ramach kampanii „Kochaj Twój Lokalny Rynek”. W akcji, która ma zachęcić do korzystania z usług lokalnych partnerów oraz podkreślić wysoką jakość ich produktów, wzięło udział ponad 1000 organizacji zrzeszających rynki hurtowe z 20 krajów z całego świata. Jednym z organizatorów kampanii jest Światowa Unia Rynków Hurtowych.


Źródło : http://katowice.wyborcza.pl/