Publikujemy portret pamięciowy podejrzanego.

Wydział kryminalny tyskiej komendy miejskiej prowadzi dochodzenie w sprawie pobicia. Do zdarzenia doszło 14 maja w Tychach na klatce schodowej przy ulicy Moniuszki 3. Sprawcy pobili swoją ofiarę. Publikujemy portret pamięciowy jednego ze sprawców, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

poszukiwanyDo zdarzenia doszło 14 maja w Tychach, na klatce schodowej przy ulicy Moniuszki 3. Wówczas tyszanin został zaatakowany przez dwóch nieznanych mu mężczyzn. Napastnicy uderzyli jego głową w ścianę, a następnie leżącego kopali po całym ciele.

Jeden ze sprawców pobicia mógł mieć około 24 lat, 170 cm wzrostu, lekko odstające uszy. Ubrany był w ortalionową kurtkę koloru granatowego, dresowe spodnie koloru czarnego oraz czarne sportowe obuwie. Na podstawie zeznań świadka sporządzono jego portret pamięciowy.

Jeśli ktoś z Państwa ma podejrzenia, co do osoby pasującej do portretu pamięciowego, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Tychach osobiście, mailowo: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 032 32-56-280 bądź 032 32-56-200.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/