Treningi hokeistów [wideo]

W miniony poniedziałek (23.05), po dwóch tygodniach zajęć, drużyna Wicemistrzów Polski spotkała się na porannym treningu niemal w pełnym składzie.

Do zespołu dołączyli kadrowicze, a z zawodników, których obowiązują kontrakty, na treningach brakuje tylko kontuzjowanego Josefa Vitka, Bartłomieja Pociechy, który przygotowuje się do swojego ślubu oraz Miroslava Zatko, który przyjedzie do Tychów na początku czerwca. Z drużyną trenują także juniorzy Michał Żak, Filip Uherek, Karol Michalski, Kamil Sikora oraz Dawid DużyAktualnie pracujemy przede wszystkim nad wytrzymałością i siłą. Po pierwszym tygodniu wprowadzającym, w drugim zaczęliśmy treningi już na pełnych obciążeniach – mówi Krzysztof Majkowski, który pod nieobecność Jirziego Sejby sprawuje piecze nad letnimi przygotowaniami.

Wiosenno – letnie treningi nie należą do ulubionej części sezonu hokeistów – Okres przygotowań letnich nie jest przez nas zbyt lubiany, ale trzeba go jak najlepiej przepracować. Piłka, bieganie, boks, to taka odskocznia od hokeja, która na pewno nam się przyda – przyznaje Kamil Górny.


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/