Wielki piknik z gwiazdami przy nowo powstającym Gemini Park Tychy.

piknik_20160521_800x800Już 21 maja na parkingu przy TESCO z okazji wmurowania kamienia węgielnego pod budowę centrum handlowego Gemini Park Tychy, odbędzie się wielki piknik z gwiazdami muzyki, kabaretu i sportu. To będzie wyjątkowe wydarzenia zarówno dla młodych, jak i starszych fanów spędzania czasu na wolnym powietrzu.

Wielki piknik z gwiazdami przy nowo powstającym Gemini Park Tychy będzie niepowtarzalną okazją do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu dla całych rodzin z dziećmi. W tym dniu scenę zapełnią znani i popularni artyści, którzy zachwycą zarówno młodszych, jak i starszych uczestników imprezy. Na początek zapraszamy na koncert uzdolnionej młodej artystki, finalistki 3. Edycji programu „Mam Talent” – Sabiny Jeszki. Z kolei miłośników dobrego humoru z pewnością zainteresuje występ Marcina Dańca, jednego z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Gwiazdą wieczoru będzie zespół IRA, który zaprezentuje swoje największe przeboje muzyki rockowej. Ponadto, w ramach pikniku odbędzie się spotkanie z Rafałem Sonikiem, pierwszym Polakiem w historii, który indywidualnie wygrał Rajd Dakar. Finał wieczoru rozświetli zjawiskowy pokaz sztucznych ogni.

W trakcie trwania pikniku przygotowano też mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Będzie można skorzystać z dmuchańców i zjeżdżalni, zaplanowano malowanie twarzy i animacje dla dzieci. Będzie również okazja do sprawdzenia swojego szczęścia w grach i konkursach z nagrodami.

Tradycyjnie jak na każdym pikniku, pojawi się też smaczne jedzenie. Dla uczestników imprezy czekać będzie 5000 darmowych kiełbasek z grilla, 5000 darmowych piw oraz 2000 sztuk waty cukrowej.

Dzień przed piknikiem odbędzie się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego w fundamenty nowo powstającego centrum handlowego Gemini Park Tychy. Na powierzchni 36 tys. mkw. powierzchni handlowej znajdzie się ponad 130 sklepów znanych i popularnych marek. Otwarcie obiektu zaplanowano na IV kwartał 2017 r.

piknik_20160521_650x1000 plakat

 


Źródło : http://tychy.geminipark.pl/