PRZEZ PRYZMAT – Wieczór autorski Marcina Bedlickiego

Przez pryzmat minTyski Salon Literacko-Kulturalny ANDROMEDA zaprasza na kolejny wyjątkowy Wieczór z poezją i piosenką w Laboratorium Sztuki Andromeda. Tym razem Gościem Salonu będzie Poeta, Marcin Bedlicki. Tego dnia przypada jubileusz XXX lecia Jego twórczej pracy i promocja, po latach wydanej, debiutanckiej książki, „Przez pryzmat”.
Marcin Bedlicki pochodzi z Katowic i jest znany w szerokim środowisku literackim naszego regionu. Od 2012 roku należy do Grupy Poetyckiej Orion, kiedyś tyskiej, dzisiaj ogólnopolskiej.

„Związany również z Klubami Literackimi z Chorzowa, Katowic; uczestnik i laureat konkursów i turniejów poetyckich, w regionie i w kraju. Publikował swoje wiersze w gazetach i kwartalnikach: „Dziennik Zachodni”, „Trybuna Śląska”, „Wyrazy”, „Ja”, „Mandragora”, „Epi” z Waraszawy – w tym ostatnim drukuje od 2000r.” Jego publikacje ukazały się również w licznych antologiach. Z okazji XX lecia twórczość, wydał płytę ze swoimi utworami.

Promocyjny tomik, płyty i wiersze, które czekają na wydanie, to wszystko podczas Wieczoru Poety!

Spotkanie „oprawią” wokalnie i muzycznie, zaprzyjaźnieni z Poetą: Aneta Mlaś, Aleksandra Zając i Grzegorz Szymczuk.
Gorąco zapraszam w sobotę, 21 maja 2016r. o godzinie 17:00 do Salonu Tyski Salon Literacko-Kulturalny Andromeda w Laboratorium Sztuki- Pasaż Kultury Andromeda w Tychach , Plac Baczyńskiego 2

Agata Atka Cichy, organizator i prowadząca.

Przez pryzmat


Źródło : http://www.kiwiportal.pl/