Mariusz Czerkawski odwiedził kobiórską podstawówkę.

Szkołę Podstawową im. Jana Brzechwy w Kobiórze odwiedził najbardziej znany polski hokeista Mariusz Czerkawski. Sportowca przywitał zespół „Kobiórsko Czelodka”, który wystąpił w bluzach hokejowych.

mariusz_czerkawski_w_szkole_podstawowej_im_jana_brzechwy_w_kobiorze_b68f

Po występie zespołu głos zabrał zaproszony gość. Opowiedział on o drodze do wielkiej kariery sportowej, nawiązując także do czasów dzieciństwa, gdy mieszkał jeszcze w Tychach. Pan Mariusz wzbudził ogromne zainteresowanie ubierając się w swój strój hokejowy. Niespodzianką okazało się być dla naszego Gościa zaproszenie bramkarza hokejowego z amatorskiej kobiórskiej drużyny Baribals, dzięki czemu słynny sportowiec mógł zademonstrować uczniom strzały do bramki.

Uczniowie z zaciekawieniem słuchali też o innej pasji hokeisty, jaką jest gra w golfa. Podczas spotkania Pan Czerkawski wręczył także pamiątkowe zdjęcia z autografem. Na pamiątkę Nasz Gość wręczył Pani Dyrektor koszulkę z autografem oraz wpisał się do Kroniki Szkolnej. Wszystko co dobre szybko się kończy. Po wizycie wybitnego hokeisty pozostaną miłe wspomnienia.

 


Źródło : http://wiadomosci.pless.pl/43491-mariusz-czerkawski-odwiedzil-kobiorska-podstawowke-zdjecia