Utrudnienia w ruchu komunikacji miejskiej w dniu 30.04.2016 r.

logopkmUprzejmie informujemy, że w sobotę 30.04.2016 r. w godzinach od około 15:20 do około 16:30 planowane jest zorganizowanie zgromadzenia i przemarsz uczestników Marszu Powstańców Śląskich ulicami miasta Tychy. Uczestnicy przedmiotowego zgromadzenia od placu Baczyńskiego przejdą ulicami: Ojca Bocheńskiego, Budowlanych, al. Bielską do skrzyżowania z al. Niepodległości, a następnie ww. aleją na plac „Pod Żyrafą” przed Pomnik Walki i Pracy.

W związku z powyższym w trakcie trwania przemarszu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu autobusów i trolejbusów.

Ponadto w momencie przemarszu al. Niepodległości, co może przypuszczalnie nastąpić między godziną 15:45 a 16:30 (dotyczy odcinka od skrzyżowania z ulicą Stefana Grota-Roweckiego do skrzyżowania z ulicą Darwina w kierunku przystanku Tychy Tęcza) autobusy pojadą następującymi trasami objazdowymi:

  • Od przystanku Tychy Roweckiego w kierunku Tęczy ulicami: Stefana Grota-Roweckiego, Henryka Dąbrowskiego i Karola Darwina.
  • Autobusy jadące od strony ul. Edukacji będą obsługiwały przystanek Tychy Elfów i dalej do przystanku Tychy Tęcza pojadą ulicami Stefana Grota-Roweckiego, Henryka Dąbrowskiego i Karola Darwina.

W czasie objazdu nie będą obsługiwane przystanki „Tychy Niepodległości” i „Tychy Urząd Miasta” w kierunku Tęczy.

Prosimy o uwzględnienie powyższego podczas planowania podróży.

 

Autobus


Źródło : http://www.mzk.pl