Adam Bagiński i Bartłomiej Pociecha z nowymi kontraktami

GKS TychyKolejni kadrowicze – Adam Bagiński i Bartłomiej Pociecha – zdecydowali się dalej reprezentować barwy GKS Tychy. Z „Trójkątem” na piersi napastnika i obrońcę będziemy mogli zobaczyć jeszcze przez przynajmniej dwa lata.

Dla Adama Bagińskiego będzie to piętnasty sezon w GKS Tychy. Gdańszczanin na dobre zadomowił się już w Tychach, co wielokrotnie podkreślał w wywiadach, a miejsca zamieszkania nie zmieni jeszcze przez przynajmniej dwa lata. W sezonie 2015/2016 napastnik wystąpił w pięćdziesięciu dwóch meczach, w których zdobył trzydzieści pięć punktów za trzynaście bramek i dwadzieścia dwie asysty.

Drugim hokeistą, który parafował dzisiaj swój kontrakt jest Bartłomiej Pociecha. W zakończonym miesiąc temu sezonie defensor rozegrał pięćdziesiąt pięć spotkań, podczas których strzelił dwanaście goli i trzynaście razy podawał. Dwudziestoczterolatek był najlepiej punktującym obrońcą w GKS Tychy, a sezon PHL zakończył z dwudziestoma pięcioma punktami na swoim koncie. Młody kryniczanin również związał się dwuletnią umową z tyskim zespołem.

Wcześniej umowy podpisali Michał Kotlorz i Jakub Witecki.

Źródło : http://gkstychy.info/hokej/