Kierowca Porsche Cayenne zatrzymany za jazdę ponad 200 km/h.

 


Policjanci z tyskiej grupy SPEED zatrzymali kierującego Porsche Cayenne, który pędził ponad 200 km/h na trasie S-1. Mężczyzna miał być zamyślony różnymi sprawami, a rozkojarzenie w połączeniu z „ciężką nogą” jest niebezpieczne. Pirata drogowego ostudził mandat oraz punkty karne. Apelujemy o stosowania się do przepisów ruchu drogowego.

W ręce tyskiej grupy SPEED na trasie S-1 wpadł kierujący Porsche Cayenne. Mężczyzna pędził ponad 200 km/h, tłumacząc się tym, że jest zamyślony różnymi sprawami. 44-latek został ukarany 500 złotowym mandatem, a do jego konta dopisane zostało 10 punktów karnych.

Pamiętajmy, że rozkorzenienie i brak skupienia na drodze, w połączeniu z „ciężką nogą” może prowadzić do niebezpiecznych wypadków.

Przypominamy, że nadmierna prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń. Respektujmy przepisy bo wyjeżdżając na drogę jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i innych uczestników ruchu.Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/