Zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim nabiera tempa.

 


Piłkarze GKS Tychy w pocie czoła trenują dwa razy dziennie i tak też pozostanie do końca obozu. Wyjątkiem są dni meczów sparingowych – pierwsze z nich już w sobotę i niedzielę.

Tyszanie czwartkowy i piątkowy dzień w całości spędzili na doskonale przygotowanym bocznym boisku treningowym kompleksu Rodan-Groklin w Grodzisku Wielkopolskim. Jak na razie w zajęciach pojawia się sporo elementów wytrzymałości i siły, ale oczywiście nie brakuje również zajęć z piłkami, czy taktyki. Między zajęciami jest – rzecz jasna – czas na odpowiednią regnerację i odnowę biologiczną.

W sobotę i niedzielę tyski zespół czekają dwie gry kontrolne z zespołami z Ekstraklasy. Jutro zielono-czarno-czerwoni na głównej płycie stadionu w Grodzisku zmierzą się z beniaminkiem najwyżej klasy rozgrywkowej, drużyną ŁKS Łódź. Początek meczu o godz. 10:30, a bezpośrednią transmisję przeprowadzi łódzki klub.

Transmisja będzie dostępna kilka minut przed rozpoczęciem pojedynku, na oficjalnym kanale ŁKS na YouTube.

Drugi z weekendowych sparingów odbędzie się w niedzielę (7 lipca), o godz. 11:00 na obiekcie w – oddalonej od Grodziska o kilkanaście kilometrów – Opalenicy. Tym razem tyszanie sprawdzą formę z zespołem Korony Kielce.Źródło : http://gkstychy.info/pilka/