Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia ? Skontaktuj się z tyską komendą.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Tyscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w dniu 04 czerwca 2019 roku około godz. 19.20 w Tychach przy ul. Barona. Nieznany sprawca od strony zaplecza jednego z salonu z obuwiem, zabrał pozostawione buty wartości 1526 zł. W toku wykonanych czynności uzyskano wizerunek mężczyzny, który może mieć istotne informacje na temat zdarzenia.

Mężczyzna w wieku około 40 lat z łysym czołem, ubrany w krótkie spodenki koloru jasnego, koszulkę na krótki rękaw koloru ciemnego z bliżej nieokreślonym wizerunkiem na piersi, wokół pasa ma przewiązaną bluzę koloru jasnego, na nogach ma założone obuwie koloru ciemnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/