Małżeństwo gwałciło opiekunki – tyska policja prowadzi śledztwo.

 


Policja w Tychach prowadzi śledztwo w sprawie gwałtów, których miało dopuszczać się pewne małżeństwo. Jak informują mundurowi, para miała zapraszać do domu kobiety, oferując im pracę opiekunki. Kiedy ofiary pojawiały się w mieszkaniu, były pojone alkoholem, a następnie gwałcone.

Pierwsze doniesienia o tym bulwersującym procederze pojawiły się w czerwcu, gdy tyski sąd rejonowy wydał postanowienie o aresztowaniu małżeństwa podejrzanego o doprowadzenie przemocą do obcowania płciowego dwóch pokrzywdzonych w mieszkaniu na osiedlu „M”. – Małżeństwo miało zwerbować kobiety pod pretekstem opieki nad ich dzieckiem i po wspólnym spożywaniu alkoholu zmuszać je do odbycia stosunków seksualnych – informują tyscy mundurowi, którzy nie wykluczają, że w sprawie może być więcej poszkodowanych.

W związku z tym, prowadzący śledztwo policjanci z wydziału kryminalnego tyskiej komendy apelują, by osoby, które zostały potraktowane w podobny sposób, jak i osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie zgłosiły się do Komendy Miejskiej Policji w Tychach lub skontaktowały się telefonicznie pod numerem telefonu (32) 32- 56- 235, 32-56-280 lub 32-56-255.


Źródło : https://www.fakt.pl/