IV liga : Górnik Piaski – GKS II Tychy 0:2

W wyjazdowym meczu 22. kolejki IV ligi, tyskie rezerwy pokonały zespół Górnika Piaski 2:0 (1:0). Trzy punkty podopiecznym Tomasza Wolaka zapewniły bramki Michała Pawełczyka i Piotra Kokoszki.

Dla drugiej drużyny, która walczy o utrzymanie na czwartoligowym poziomie, zwycięstwo z Górnikiem było niezwykle ważne. Tuż przed przerwą tyszanie przeprowadzili akcję, po której na listę strzelców wpisał się Pawełczyk. Po przerwie długo utrzymywało się jednobramkowe prowadzenie GKS II, jednak pieczęć na zwycięstwie w 82. minucie postawił Kokoszka.

Kolejne ligowe spotkanie drugi zespół GKS rozegra w najbliższą sobotę (15.04) o godzinie 14 na boisku w Paprocanach. Przeciwnikiem będzie Warta Zawiercie.

Górnik Piaski – GKS II Tychy 0:2 (0:1)