Pierwsza drogeria Super-Pharm w Tychach.

SuperPharmSieć drogerii Super-Pharm wynajęła 530 mkw. powierzchni w tyskim centrum handlowym Skałka. Będzie to pierwsza placówka w Tychach.

– Wybraliśmy centrum Skałka na lokalizację naszego pierwszego sklepu w Tychach po szczegółowej analizie rynku handlowego w mieście i regionie. Za Skałką przemawiały takie atuty jak bardzo dobre położenie, szeroka strefa zasięgu oraz ciekawa koncepcja samego obiektu, który w założeniu płynnie połączy rozwiniętą funkcję zakupową z przestrzenią publiczną – skomentowała wybór lokalizacji Agnieszka Rozborska, Dyrektor ds. Rozwoju, Super-Pharm.

superpharm logoSuper-Pharm to połączenie drogerii i perfumerii z apteką w jednym sklepie.

Centrum Skałka to projekt budowy obiektu handlowego obejmującego istniejący już hipermarket Auchan, market budowlany OBI oraz szeroką ofertę modową, usługową i restauracyjną. Apollo-Rida planuje utworzenie nowoczesnego centrum handlowego składającego się z – oprócz wspomnianych Auchan i OBI – ok. 90 sklepów znanych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych, lokali usługowych oraz gastronomicznych.

Docelowo Centrum Skałka będzie miało ok. 37 000 mkw. powierzchni GLA. Do dyspozycji gości będzie ponad 1 400 miejsc parkingowych.

Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację centrum handlowego Skałka jest JLL.


Źródło : http://www.isbhandel.pl/