Wiesz coś o tym zdarzeniu? Poznajesz tych mężczyzn? Powiadom Policję!

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę dotyczącą zniszczenia mienia. Do zdarzenia doszło 29.05.2016 roku. Wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne dla sprawy informacje został „uchwycony” przez kamery monitoringu. Osoby mające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z tyską komendą.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia polegające na tym, że sprawca dokonał złamania drzewka klonu pospolitego, znajdującego się w Tychach przy al. Jana Pawła II. Do zdarzenia doszło w dniu 29.05.2016 roku około godziny 02.20. W wyniku przeprowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat niniejszego zdarzenia.
Osoby, które rozpoznają mężczyzn na prezentowanych zdjęciach lub posiadające jakiekolwiek informacje na temat wymienionego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu 32 32-56-200, 32 325-62-30 lub telefonem alarmowym 997 lub 112.

zdarzenie 1

zdarzenie 2

zdarzenie 3


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/