Kolejna edycja cyklu Aktywne Parki.

 


Już od 1 lipca zapraszamy mieszkańców Tychów do udziału w kolejnej edycji cyklu Aktywne Parki.

Już od 1 lipca zapraszamy mieszkańców Tychów do udziału w kolejnej edycji cyklu Aktywne Parki. Przez całe lato będzie można bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach jogi prowadzonych w miejskich parkach.

Zajęcia odbywać się będą w lipcu i sierpniu w trzech lokalizacjach:

  • poniedziałki, godz. 17:15 – Park Jaworek
  • środy, godz. 17:15 – Park Miejski Solidarności
  • niedziele, godz. 11:30 – Park Suble

To doskonała okazja, by zadbać o kondycję, zrelaksowac się i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zachęcamy do zabrania własnej maty do ćwiczeń, wygodnego stroju oraz bidonu z wodą.

Zajęcia będą prowadzone przez Magdalenę Naujoks ze studia SURYA – Studio jogi i zdrowego kręgosłupa.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców – niezaleznie od wieku i poziomu zaawansowania!


Źródło : https://tzuk.tychy.pl/

Protected By
Shield Security