Kolejna edycja cyklu Aktywne Parki.
Już od 1 lipca zapraszamy mieszkańców Tychów do udziału w kolejnej edycji cyklu Aktywne Parki.
Już od 1 lipca zapraszamy mieszkańców Tychów do udziału w kolejnej edycji cyklu Aktywne Parki. Przez całe lato będzie można bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach jogi prowadzonych w miejskich parkach.
Zajęcia odbywać się będą w lipcu i sierpniu w trzech lokalizacjach:
- poniedziałki, godz. 17:15 – Park Jaworek
- środy, godz. 17:15 – Park Miejski Solidarności
- niedziele, godz. 11:30 – Park Suble
To doskonała okazja, by zadbać o kondycję, zrelaksowac się i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.
Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zachęcamy do zabrania własnej maty do ćwiczeń, wygodnego stroju oraz bidonu z wodą.
Zajęcia będą prowadzone przez Magdalenę Naujoks ze studia SURYA – Studio jogi i zdrowego kręgosłupa.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców – niezaleznie od wieku i poziomu zaawansowania!

Źródło : https://tzuk.tychy.pl/
