W najbliższą niedzielę tyscy futsaliści rozpoczną zmagania w nowym sezonie 1 ligi.
Futsaliści GKS-u Tychy sezon 2025/26 zainaugurują już w najbliższą niedzielę, 21 września. W Hali Sportowej przy Piłsudskiego spotkają się o godz. 19.00 z Polonią Bielany Wrocławskie.
GKS Futsal Tychy – KS Polonia Bielany Wrocławskie – 21 września 2025 r., godz. 19.00
Tyscy futsaliści podczas przygotowań do nowego sezonu w 1 lidze futsalu rozegrali osiem spotkań kontrolnych :
- GKS Futsal Tychy – Piast Gliwice Futsal 2:10
- Widzew Łódź Futsal – GKS Futsal Tychy 4:6
- BSF ABJ Powiat Bochnia – GKS Futsal Tychy 4:1
- AZS UŚ Katowice Futsal – GKS Futsal Tychy 0:0
- GKS Futsal Tychy – AZS UE Kraków 8:3
- GKS Futsal Tychy – KS Moravia Tompawex Obice 3:3
- GKS Futsal Tychy – KKF Caffaro Kazimierza Wielka 4:5
- KS Sośnica Gliwice – GKS Futsal Tychy 1:4
Bartłomiej Sitko pozostanie kapitanem zespołu w nadchodzącym sezonie.
Nie zmieni się także rada drużyny, w skład której wchodzą również Michał Słonina, Piotr Pytel i Filip Krzyżowski.

