W najbliższą niedzielę tyscy futsaliści rozpoczną zmagania w nowym sezonie 1 ligi.

 


Futsaliści GKS-u Tychy sezon 2025/26 zainaugurują już w najbliższą niedzielę, 21 września. W Hali Sportowej przy Piłsudskiego spotkają się o godz. 19.00 z Polonią Bielany Wrocławskie.

GKS Futsal Tychy – KS Polonia Bielany Wrocławskie  – 21 września 2025 r., godz. 19.00

Tyscy futsaliści podczas przygotowań do nowego sezonu w 1 lidze futsalu rozegrali osiem spotkań kontrolnych :

  • GKS Futsal Tychy – Piast Gliwice Futsal 2:10
  • Widzew Łódź Futsal – GKS Futsal Tychy 4:6
  • BSF ABJ Powiat Bochnia – GKS Futsal Tychy 4:1
  • AZS UŚ Katowice Futsal – GKS Futsal Tychy 0:0
  • GKS Futsal Tychy – AZS UE Kraków 8:3
  • GKS Futsal Tychy – KS Moravia Tompawex Obice 3:3
  • GKS Futsal Tychy – KKF Caffaro Kazimierza Wielka 4:5
  • KS Sośnica Gliwice – GKS Futsal Tychy 1:4
Bartłomiej Sitko pozostanie kapitanem zespołu w nadchodzącym sezonie.
Nie zmieni się także rada drużyny, w skład której wchodzą również Michał Słonina, Piotr Pytel i Filip Krzyżowski.

Protected By
Shield Security