Konsultacje społeczne na temat ochrony środowiska w Bieruniu.

 


Drodzy Mieszkańcy, pragniemy zaprosić Was do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących działań zmierzających do poprawy stanu środowiska naturalnego oraz przeciwdzialania zmianom klimatu. To bardzo ważne tematy z jakimi zmierzyć muszą się wszystkie gminy w Polsce. Miasto Bieruń sporo robi w tym kierunku i odnotowuje wiele sukcesów, ale niezwykle ważnym elementem prac nad długofalową strategią działania są konsultacje z Mieszkańcami.

KLIKNIJ TUTAJ I WYPEŁNIJ ANKIETĘ!

Nasze konsultacje realizujemy wspólnie z Instytutem Spraw Publicznych, który swoją siedzibę ma w Warszawie. Dzięki współpracy z jednym z wiodących polskich think-tank’ów, który jest przy tym niezależnym ośrodkiem badań i analiz politycznych, nasze miasto ma szansę otrzymać profesjonalną analizę danych, precyzyjną diagnozę oraz wiele cennych informacji, sugestii i porad niezbędnych do planowania kolejnych strategicznych działań.

Projekt realizowany będzie w kilku rundach. Przed nami runda numer 1, a więc pierwsza odsłona ankiety skierowanej do Mieszkańców Bierunia. Serdecznie zachęcamy do przemyślanego jej wypełnienia. Nie powinno to zająć Państwu dłużej niż munuty. Na Wasze opinie czekamy do piątku, 21 kwietnia. Potem ruszy runda numer 2, a więc kolejna odsłona ankiety konsultacyjnej.

Ważna informacja! Proces zbierania opinii dotyczących działań służących poprawie stanu środowiska naturalnego i przeciwdziałaniu zmianom klimatu na terenie Bierunia nie oznacza, że zaproponowane przez Mieszkańców przedsięwzięcia będą od razu realizowane!

Wspólnie z mieszkańcami Bierunia i Instytutem Spraw Publicznych w Warszawie chcemy zastanowić się nad tym, co warto zrobić, aby nam wszystkim żyło się w mieście przyjemniej i zdrowiej oraz, aby umożliwić naszemu miastu rozwój przez kolejne lata. Zależy nam na poznaniu Państwa opinii i uzyskaniu uwag, które będziemy mogli uwzględnić przygotowując długofalowy program działań (rozłożony na lata i dekady).

W tym celu, za pośrednictwem platformy Polltix, zadajemy Państwu pytania. Na odpowiedzi na pierwsze z nich czekamy do 21 kwietnia br. do końca dnia (do godz. 23.59).


Źródło : https://www.bierun.pl/