Policja otwarła nowy punkt przyjęć interesantów w Lędzinach.

 


W Lędzinach przy ulicy Fredry 10a, otwarto punkt przyjęć interesantów. Dyżur w każdy czwartek w godzinach 12:00-14:00 pełnić tam będzie dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu wraz z funkcjonariuszem Straży Miejskiej z Lędzin. Otwarcie tego miejsca jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Lędzin, którzy na miejscu i w nowej lokalizacji będą mogli załatwić większość spraw ważnych dla ich lokalnego bezpieczeństwa.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom obywateli, otwarto punkt przyjęć,który mieści się na targowisku miejskim w Lędzinach przy ulicy Fredry 10a.
W pomieszczeniu tym dyżurować będą policjanci Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu, pracujący na terenie miasta Lędziny oraz funkcjonariusz Straży Miejskiej w Lędzinach. W każdy czwartek w godzinach 12:00-14:00.

Dzielnicowi z terenu miasta Lędziny :

Starszy dzielnicowy asp. szt. Daniel LASZCZAK

tel.727-032-203

Rejon numer 3 – obejmuje ul. Hołdunowską numery nieparzyste  od skrzyżowania ul. Pokoju z ul. Lędzińską i parzyste do skrzyżowania z ul. Fredry, ul Fredry prawa strona od ul. Hołdunowskiej do ul. Podmiejskiej, ul. Ułańska wraz z przyległymi, Świniowy, Smardzowice trasa S-1 do granicy miasta, ul. Podmiejska prawa strona od ul. Fredry do ul. Ułańskiej.

Dzielnicowy mł. asp. Mateusz ORLIKOWSKI

tel. 727-032-215

Rejon numer 4 – obejmuje ul. Hołdunowską numery parzyste od skrzyżowania z ul. Fredry, ul. Fredry lewa strona od ul. Hołdunowskiej do ul. Podmiejskiej, osiedle domków fińskich, ul. Podmiejska lewa strona od ul. Fredry do ul. Gwarków, ul. Gwarków.

Dzielnicowy sierż. szt. Krzysztof MATUSZNY

tel. 727-032-208

Rejon numer 5 – obejmuje ul. Lędzińską w całości do ronda, od ronda prawa strona ul. Lędzińskiej patrząc w kierunku Bierunia, ul. Kolonia Piast, osiedla Centrum I i II, Górki, Olszyce, Zamoście.
Dzielnicowy asp. Kornel KULAS

tel. 727-032-212

Rejon numer 6 – obejmuje ul. Lędzińską od ronda lewą stronę z ul. przyległymi, ul. Pokoju od numeru 30, ul. Oficerską, Paderewskiego, Długosza, Kopalnianą oraz ulice do nich przyległe.


Źródło : https://bierun.policja.gov.pl/