Pięciu policjantów tyskiej komendy przeszło na zasłużoną emeryturę.

 


Pięciu policjantów tyskiej komendy w ostatnich dniach pożegnało się z policyjnym mundurem i przeszło na zasłużoną emeryturę. Komendanci tyskiej jednostki podziękowali im za wieloletnią służbę oraz życzyli powodzenia w rozpoczynającym się dla nich nowym etapie życia.

Rozstanie z mundurem po wielu latach służby i odejście na zasłużoną emeryturę to nowy etap w życiu policjantów kończących służbę w Policji. Szef tyskiej komendy insp. Roman Fitrzyk dziękując za lata służby pożegnał w piątek czterech policjantów: asp. szt. Pawła Działacha i asp. szt. Pawła Górę, którzy swoją służbę pełnili w Zespole Dyżurnych, asp. szt. Marcina Budnika z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu oraz asp. szt. Dariusza Florczaka z Zespołu Techniki Kryminalistycznej. Dzisiaj z mundurem pożegnał się również asp. szt. Krzysztof Saller pełniący swoją służbę w Zespole Organizacji Służby. Odchodzącemu na zasłużony odpoczynek policjantowi życzenia złożył Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tychach nadkom. Paweł Rybarczyk oraz Naczelnik Wydziału Prewencji asp. szt. Przemysław Dąbrowski.

Kolegom – emerytom życzymy zdrowia oraz realizacji wszystkich planów i zamierzeń, na które do tej pory nie mieli czasu. Jednocześnie dziękujemy za okazaną nam pomoc i wszystkie cenne wskazówki przekazane nam w trakcie wieloletniej służby.


Źródło : https://tychy.policja.gov.pl/