Sprzedaż biletów na hokejowy Puchar Polski.

 


Kup bilet i wspieraj zespół w walce o kolejne trofeum. W dniach 28-30 grudnia w Oświęcimiu odbędzie się turniej finałowy Pucharu Polski. Sprzedaż biletów zostanie uruchomiona w kasach Stadionu Miejskiego. Wejściówki będzie można kupić od najbliższej środy do piątku w godzinach 12:00-18:00. Ich cena wynosi 35 zł.

W pierwszym półfinale, który zostanie rozegrany 28 grudnia, GKS Tychy zmierzy się z GKS-em Katowice. Dzień później na taflę wyjadą zawodnicy Re-Plast Unii Oświęcim i Comarch Cracovii. Zwycięskie drużyny spotkają się 30 grudnia w finale. Wszystkie pojedynki zostaną rozegrane o godzinie 20:30 i będą transmitowane w TVP Sport.

Bilety na poszczególne spotkania będą do nabycia tylko i wyłącznie u przedstawicieli poszczególnych klubów. Z uwagi na fakt, że mecze Turnieju Finałowego Pucharu Polski posiadają status spotkań podwyższonego ryzyka kibice przy zakupie biletów będą musieli podać swoje dane osobowe. Będą one weryfikowane w trakcie wejścia na halę.

*W przypadku zakupu biletów dla osób niespokrewnionych z Kupującym, jest on zobowiązany posiadać pisemne oświadczenie upoważniające go do zakupu biletu na rzecz osoby trzeciej oraz przekazania niezbędnych danych osobowych.

Zgodnie z decyzją służb porządkowych na pierwszy półfinał śląskie kluby otrzymają po 600 biletów. Kibice GKS-u Tychy wejdą na obiekt bramą od ulicy Chemików, z kolei fani GKS-u Katowice od ulicy Szustera.

Inne zasady będą obowiązywać dzień później. Do dyspozycji kibiców Unii Oświęcim będzie 2000 wejściówek, z kolei krakowianie otrzymają 200 biletów.

W przypadku wygranej Unii w półfinale w Wielkim Finale będą obowiązywać reguły z 29 grudnia. Jeśli awansuje drużyna z Krakowa, podział biletów, jak i wejście na obiekt będzie odbywać się tak, jak 28 grudnia.Źródło : http://gkstychy.info/hokej/