W sobotę wielkie otwarcie Merkury Market w Tychach.

 


Jutro (6 sierpnia) o godzinie 8:00 Merkury Market otwiera swoje nowe Centrum Wyposażenia Wnętrz w Tychach.

Tyski market to trzykondygnacyjny nowoczesny budynek o powierzchni użytkowej liczącej ponad 20 366 m2.

Firma Merkury Market powstała w 1991 roku w Krośnie i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją artykułów wykończenia i aranżacji wnętrz oraz wyposażenia i pielęgnacji ogrodów. Motywem przewodnim podejmowanych działań stało się hasło „Remontuj i urządzaj taniej!”. Myśl nie jest jedynie pustym sloganem reklamowym, lecz rzeczywistą polityką firmy, wdrażaną każdego dnia przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. To właśnie należyta dbałość o potrzeby klienta sprawiła, że Merkury Market zyskał uznanie w branży remontowo-wykończeniowej, stając się jedną z bardziej rozpoznawalnych marek na południu Polski.

Rosnące zaufanie klientów stało się motorem napędowym szybkiego rozwoju i rozbudowy firmy. Aktualnie Merkury Market to prężnie działająca sieć 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji i Czech oraz 5 sklepów internetowych. Merkury Market regularnie zwiększa obszar działania, uruchamiając kolejne placówki, które są odzwierciedleniem realizowanej konsekwentnie polityki jakości firmy.

W rodzimym mieście Krośnie działają obecnie dwa duże markety. Sklepy Merkury Market na Podkarpaciu zlokalizowane są między innymi w Rzeszowie, Jaśle, Sanoku, Dębicy, Jarosławiu, Mielcu i Tarnobrzegu. Salony firmowe znaleźć można również w Ładnej, Bielsku-Białej, Chrzanowie, Cieszynie, Kielcach, Krakowie, Nowym Sączu, Szaflarach, Rybniku, Zamościu i Żywcu.

ZOBACZ co Merkury Market przygotował dla Was w Tychach – GAZETKA PROMOCYJNA