W tyskim Multikinie ruszyła sprzedaż biletów na „Bullet Train”.

 


22 lipca br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Bullet Train”. Już dziś kup bilet na najnowszą produkcję z Bradem Pittem, która wejdzie na ekrany 5 sierpnia br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W filmie „Bullet Train” Brad Pitt wciela się w rolę pechowego zabójcy o imieniu „Ladybug”, który po zbyt wielu nieudanych próbach chciałby spokojnie wykonywać swoją pracę. Los jednak ma inne plany, ponieważ jego najnowsza misja jest na kursie kolizyjnym ze śmiertelnie niebezpiecznymi przeciwnikami z całego świata. Wszyscy mają powiązane, ale sprzeczne cele – w najszybszym pociągu świata… a Ladybug musi wymyślić, jak z niego wysiąść.

W filmie Davida Leitcha, reżysera „Deadpoola 2″, koniec linii to dopiero początek szalonej, nieustającej jazdy z dreszczykiem przez współczesną Japonię. Scenariusz produkcji napisał Zak Olkiewicz na podstawie powieści japońskiego pisarza Kotaro Isaki „Maria Beetle”. Producentem filmu jest Antoine Fuqua („Siedmiu wspaniałych”).

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na premierowy tydzień 5-11 sierpnia  br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon.

W Multikinie Kraków i Kielce przedsprzedaż biletów na film „Bullet Train” rozpocznie się 26 lipca br., a w Multikinie: Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Warszawa  Młociny, Warszawa Targówek, Pruszków, Lublin i Tychy Gemini rozpocznie się 29 lipca br. W kinach sieci Multikino: Włocławek i Bydgoszcz, które nie są objęte przedsprzedażą bilety można będzie nabyć od 3 sierpnia br.