Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „Morbius”.

 


18 marca br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na produkcję „Morbius”. Już dziś kup bilet i zobacz najnowszy film z laureatem Oscara® Jaredem Leto w roli głównej. Film wejdzie na ekrany 1 kwietnia br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W filmie „Morbius” w postać enigmatycznego antybohatera – Michaela Morbiusa – wciela się laureat Oscara® Jared Leto. Śmiertelnie chory na rzadką chorobę krwi, zdeterminowany, by uratować siebie i innych chorych, dr Morbius rozpoczyna ryzykowną grę. Ale coś, co początkowo wydaje się wielkim sukcesem, szybko staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba.

Odtwórca głównej roli Jared Leto tak powiedział o Morbiusie „Zobaczcie postać ze świata Marvela, której wcześniej nie było na ekranie. Jest genialny, silny i ma wyjątkową moc. To superbohater i okropny złoczyńca jednocześnie.”

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy filmu w premierowy tydzień 1-7 kwietnia br.  Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu „Morbius” są wyłączone z rezerwacji.