Multikino Gemini Park Tychy już otwarte.

 


Mieszkańcy Śląska mogą oglądać w Multikino Gemini Park największe filmowe premiery – m.in. wchodzącego dziś na wielki ekran „Batmana” z Robertem Pattinsonem – w najlepszej jakości i najwyższym komforcie na rozkładanych fotelach SuperVIP. 

Multikino Gemini Park w Tychach przygotowało dla miłośników filmów siedem sal kinowych, które łącznie mieszczą ponad 540 osób. Wszystkie sale są wyposażone w najnowocześniej projektory Barco SP4K – poza Multikinem Gemini Park tylko dwa multipleksy w Polsce oferują tak innowacyjne rozwiązanie. Poza najwyższą jakością projekcji widzowie mogą liczyć również na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów, ponieważ kino zostało w pełni wyposażone w najnowocześniejsze na polskim rynku, elektrycznie sterowane fotele SuperVIP.  Dzięki temu seanse w Multikinie Gemini Park można oglądać w pozycji półleżącej – widz decyduje o ustawieniu fotela samodzielnie nim sterując.

Mamy nadzieję, że nowy standard oglądania filmów na fotelach SuperVIP i nasza bogata oferta, która poza premierami filmowymi, obejmuje również koncerty, maratony oraz projekty dziecięce sprawi, że Multikino zaznaczy się na kulturalnej mapie Śląska. – dodaje Sebastian Wojna, Kierownik Działu Marketingu Multikino S.A.

Od 4 marca w repertuarze nowo otwartego kina widzowie znajdą między innymi premierowego „Batmana” z Robertem Pattinsonem w podwójnej roli mściciela z Gotham i jego alter ego, miliardera-samotnika Bruce’a Wayne’a. W filmie nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie swojego śledztwa spotyka takie postacie jak Selina Kyle, zwana Kobietą-Kot (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot, czyli Pingwin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) i Edward Nashton, tudzież Człowiek-Zagadka (Paul Dano). Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna nękających Gotham City. Kolejne propozycje to „Cud Guadalupe” – pierwszy kinowy film o objawieniach w Guadalupe podczas których Maryja zostawiła materialne dowody swoich odwiedzin oraz oparta na faktach „Sonata”. To poruszająca historia Grzegorza Płonki, u którego dopiero w wieku 14 lat stwierdzono niedosłuch, a nie jak wcześniej zakładano – autyzm. Późna, prawidłowa diagnoza pozwoliła odkryć talent muzyczny chłopca. W repertuarze nie zabraknie również filmów dla najmłodszych kinomanów. 4 marca premierę będzie miała animacja „Ups2. Bunt na Arce”, a 11 marca do kin trafi najnowszy film Disney’a i Pixara „To nie wypanda”. Jego główna bohaterka nastoletnia Mei cierpi na specyficzną przypadłość – gdy się mocno ekscytuje zmienia się w pandę rudą.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www Multikina Gemini Park.

Bilety w najkorzystniejszej cenie na premierowe seanse można nabyć online oraz przez aplikację mobilną Multikina. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę uzależnioną od lokalizacji fotela na sali kinowej. Pula miejsc w strefie promo, z najlepszą ceną, jest ograniczona.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.