V Tyska Wigilia dla Potrzebujących.

 


Przed nami 5 Wigilia Dla Potrzebujących. Przez ostatnie 4 lata wydano ponad 2000 ciepłych posiłków. Jest to ogromna radość, że w tym szczególnym czasie okołoświątecznym organizatorzy mogą sprawić komuś przyjemność świątecznym posiłkiem.
Z powodu panującego stanu epidemii tak jak w ubiegłym roku organizatorzy ograniczą się tylko do wydawania gotowych i zapakowanych posiłków świątecznych.
Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę jak ważne jest to wydarzenie dla ludzi którzy co roku przychodzą na wigilię. Dla niektórych z nich jest to już tradycja. Podczas Wigilii możemy nie tylko zabrać ze sobą świąteczny posiłek do domu, ale również po prostu poczuć klimat świąt.
W tym roku V Wigilia dla Potrzebujących odbędzie się 18 grudnia w godzinach od 10 do 12. Spotkacie nas na parkingu pod szkołą muzyczną.
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „inicjatywa TYSKA WIGILJA V TYSKA DLA POTRZEBUJĄCYCH DZIELIMY SIĘ POSIŁKIEM 18.12.2021 SOBOTA GODZ. 10:00- 12:00 WSPOMAGAMY TYSKICH RESTAURATORÓW POMAGAJĄC POTRZEBUJĄCYM! Parking przed Szkołą Muzyczną Tychy al. Niepodległości 53 TẾT PEC TYCHY uolorowy TOWARZYSTWO SPOŁECZNEGO ATOMÓWKI #PKM NOLTYCHY multi polymers Tech MASTER® ODPADY ENERGIA TYMBARK TT TYSKIE TARGOWE Resaranoker ROSA huchniawegetash Seniorów Miasta Tychy Andrzeja Dziuby VERTICO wzi LEWIATAN tyskzpilki TYCHYVDOBRE MIEJSCE”