Czwartek z Teatrem dla Dorosłych – Triumwirat.

 


17 czerwca o godz. 18.00 na terenie Klubu Wilkowyje Miejskiego Centrum Kultury w Tychach (wstęp wolny) wystąpią zespoły:
18. 00 – Teatr ALAMAT z Gminnego Ośrodka Kultury w Kobiórze z przedstawieniem „Opowieści zamkniętego lasu”. „Sztuka nawiązuje do wydarzeń związanych z wybuchem pandemii i zamknięciem lasów. Przygody Czerwonego Kapturka i Wilka”.
Scenariusz i reżyseria – Stefania Dyduch i Teresa Malcharek
Występują: Teresa Malcharek, Stefania Dyduch, Katarzyna Goździk, Aleksandra Szamota, Paweł Fojcik, Krzysztof Fojcik, Tomasz Malcharek, Bogusław Myszor, Marcelina Pasternak
19.00 – „Teatr dla dorosłych” z Bieruńskiego Ośrodka Kultury ze spektaklem „Chop od mojij baby”. Opowiada on o trudnych relacjach damsko-męskich i męsko-męskich, zwłaszcza, że kobieta (matka ,żona i kochanka) jest raczej nieprzewidywalna , ma wiele przymiotów, ale i wiele potrzeb. Te ostatnie próbują zaspokoić partnerzy głównej bohaterki – Any. Od pierwszej sceny widzowie raczeni są humorem. Śmiać się można z niezbyt rozgarniętego, ale sympatycznego chopa Any jak i pozostałych bohaterów. „Chop od mojij baby” to klasyczna komedia pomyłek, w których gubią się wszyscy bohaterowie. Czy znajdą dla siebie korzystne rozwiązanie swych problemów i czy zaspokoją potrzeby Any? Tego można dowiedzieć się tylko oglądając spektakl do samego końca.
– reżyseria: Joanna Lorenc
– występują: Mateusz Duraj, Bartłomiej Jarosz, Dagmara Kupczyk, Joanna Lorenc i Sławomir Rosowski
-tekst – Marcin Melon
Wydarzenie organizowane przez Klub Wilkowyje MCK, Bieruński Ośrodek Kultury i Gminnny Dom Kultury w Kobiórze