Tyscy policjanci poszukują świadków zdarzeń drogowych.

 


Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Zwracamy się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

1. W okresie od 26 kwietnia 2021 roku godzina 17:00 do dnia 27 kwietnia 2021 roku godzina 13:00 w Tychach na parkingu przy ulicy Dymarek 38, nieznany kierujący nieustalonym pojazdem, podczas wykonywania nieustalonego manewru najechał na zaparkowany pojazd marki Suzuki SX4 o numerze rejestracyjnym SK24…, powodując jego uszkodzenie, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

2. W dniu 21 kwietnia 2021 roku około godziny 15:25 w Tychach w rejonie skrzyżowania ulicy Mikołowskiej z ulicą Dołową, kierujący pojazdem marki Chevrolet Aveo o numerze rejestracyjnym SMI9… nie zachował szczególnej ostrożności podczas zmiany pasa ruchu z prawego na środkowy, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z pojazdem ciężarowym marki Scania o numerze rejestracyjnym DSR50… wraz z naczepą marki Krone o numerze rejestracyjnym DMI4…, powodując zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

3. W dniu 18 stycznia 2021 roku około godziny 16:30 w Tychach na skrzyżowaniu ulicy Hutniczej z ulicą Wieniawskiego, gdzie kierujący pojazdem marki Subaru Impreza o numerze rejestracyjnym ST29… podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Ford Mondeo o numerze rejestracyjnym ST73…, czym spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96.


Źródło : https://tychy.policja.gov.pl/