Krystyna Wróbel – Burmistrz Lędzin najlepszym burmistrzem w plebiscycie na Samorządowca Roku 2020.

 


Krystyna Wróbel – Burmistrz Miasta Lędziny została wybrana najlepszym burmistrzem w organizowanym przez PortalSamorzadowy.pl plebiscycie na Samorządowca Roku 2020. A w gronie 5 najlepszych radnych gminnych w Polsce radny Tomasz Kostyra.

O tytuł Samorządowca Roku 2020 rywalizowali włodarze i radni z całego kraju, reprezentujący gminy, powiaty oraz województwa. W sumie od 1 stycznia 2020 r. do 21 stycznia 2021 oddano w serwisie PortalSamorzadowy.pl blisko 133 tys. tys. głosów.

– Plebiscyt cieszy się wciąż ogromnym zainteresowaniem i czytelnicy z niesłabnącym zaangażowaniem oceniają, punktują i komentują poczynania samorządowców. A dobrze wiemy, że miniony rok był bardzo trudny. Kryzys był sprawdzianem nie tylko dla rządu, społeczeństwa, ale także lokalnych władz – mówi Rafał Kerger, redaktor naczelny serwisu PortalSamorzadowy.pl.

Głosujący wyróżnili także innych samorządowców z województwa śląskiego. W pierwszej piątce najlepiej ocenianych marszałków w 2020 r znalazł się Jakub Chełstowski – marszałek woj. śląskiego.  A w gronie 5 wyróżnionych  radnych gminnych znalazł się lędziński radny Tomasz Kostyra.

Pani Burmistrz Krystynie Wróbel i Panu Radnemu Tomaszowi Kostyrze serdecznie gratulujemy wyróżnienia.


Źródło : http://www.ledziny.pl/