Raisa Misztela wystąpiła w finałowej serii The Voice Senior 2

 


W ostatnim odcinku The Voice Senior 2, który w każdą sobotę gromadził przed telewizorami miliony widzów, na scenie zaprezentowało się ośmioro finalistów, po dwóch z drużyny Alicji Majewskiej, Izabeli Trojanowskiej, Witolda Paszta oraz Andrzeja Piasecznego. Finałowe starcie podzielone było na dwie części. Podczas pierwszej z nich na scenie wystąpiło ośmioro finalistów. Spośród nich trenerzy wybiorali po jednej osobie, która przeszła do drugiej części finału. O tym, kto jest najlepiej śpiewającym seniorem w Polsce, zdecydowali widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

Spośród ponad trzech tysięcy osób, które zgłosiły się do The Voice Senior, do finału dotarli Kazimierz Górecki i Raisa Misztela z drużyny Alicji Majewskiej, Andrzej Nosowski i Andrzej Szpak z drużyny Izabeli Trojanowskiej, Ewa Olszewska i Andrzej Pawłowski od Witolda Paszta oraz Barbara Parzeczewska i Anna Tchórzewska, których trenerem jest Andrzej Piaseczny.

Tyszanka, Raisa Misztela, wystąpiła w finałowej serii, w której w pierwszej rundzie zaśpiewała utwór „Oczy czarne” Violetty Villas, w drugiej „Powrócisz tu” Ireny Santor. Pomimo pięknego wykonania obu utworów widzowie wybrali innego zwycięzcę.

The Voice Senior 2 zwyciężyła Barbara Parzeczewska.

Raisa Misztela urodziła się w Doniecku, na terenie byłego ZSRR. W wieku 16 lat poznała obecnego męża Józefa, który był znanym zapaśnikiem i przyjechał do Doniecka na zawody. Dziś, razem z córkami, prowadzi piekarnio–cukiernię. Niedawno wygrali nawet plebiscyt na najlepszą piekarnię na Śląsku. Oprócz prowadzenia biznesu, Raisa uczy języka rosyjskiego w liceum i na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Tychach. Śpiew i muzyka to jej największa pasja. Ma w swoim dorobku płytę muzyczną „Panta Rei”. Większość jej repertuaru to piosenki rosyjskie. W „The Voice Senior” po raz pierwszy zmierzyła się z polską piosenką. Jej wersja utworu „Niech żyje bal” została wyświetlona na oficjalnym kanale programu ponad 170 tysięcy razy.

Gratulujemy Raisie występu w programie !!