Tyskie przekonało Najmana i Stanowskiego, że coś ich jednak łączy.

 


Marcin Najman i Krzysztof Stanowski spotkali się na wczorajszym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Częstochowie. Bokser przekazywał dziennikarzowi osobiście wylicytowaną przez niego niebieską kurtkę. Tyskie wykorzystało tę okazję do promocji przekazu platformy Przejdźmy na TY i przekonało Najmana i Stanowskiego, żeby pomimo różnic, usiedli przy piwie.

Głośny internetowy konflikt Najmana ze Stanowskim sięgnął zenitu, gdy dziennikarz kupił niebieską kurtkę – bohatera niezliczonych internetowych memów, którą bokser przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Po serii krótkich video Marcina, spokojne spotkanie obu panów wydawało się niemożliwe.

Tyskie postanowiło namówić Marcina i Krzysztofa, żeby na chwilę odłożyli różnice na bok. W ramach platformy „Przejdźmy na TY” marka zaprosiła skłóconych panów do spokojnego spotkania przy piwie. Stanowski i Najman po przekazaniu wylicytowanej kurtki na finale WOŚP w Częstochowie, usiedli i zamienili ze sobą kilka słów przy Tyskim.

Kiedy tylko dowiedzieliśmy się, że Marcin i Krzysiek się spotkają od razu zdecydowaliśmy się ich namówić na rozmowę przy piwie. Wiele ich dzieli, ale łączy pomaganie. Chcieliśmy przy ich pomocy pokazać, że można odłożyć różnice na bok, choćby na jeden moment. – mówi Paweł Drubkowski, Brand Manager Marki Tyskie


Źródło : https://www.kp.pl/