Scena Młodych : „Wielki świat” Elżbieta Chowaniec.

 


Wielki Świat jest niezwykle pociągający, zwłaszcza, kiedy jest się Japkiem w trudnym okresie dojrzewania. Japkiem, które oprócz swojego szarlotkowego podwórka nic w życiu nie widziało, nie wie też, co to „maj”, ani „wi-aj-pi”. W przeciwieństwie do Oranż, która zna Wielki Świat jak własną kieszeń, jest zagraniczna i w dodatku uważa się za dojrzałą. Przebywanie z nieciekawym Japkiem traktuje jak przymus. Japko wręcz odwrotnie – jest towarzyszką, zafascynowane i marzy o tym, by również dostać się do Wielkiego Świata. Jest jeszcze poczciwy Nadbagaż, niestety nie nadający się na salony, a to wszystko dlatego, że ma nieposkromiony apetyt oraz Rajzefiber, która potrafi nieźle namieszać, oczywiście kierując się dobrymi intencjami. Czy Japku uda się wreszcie dostać do Wielkiego Świata, polecieć samolotem i zatańczyć z Kokosem i Trawą Cytrynową?

Reżyseria i scenografia: Anna Białoń
Muzyka: Joanna Piwowar-Antosiewicz
Kostiumy: Anna Kandziora
Obsada: Kinga Opala, Arleta Malcharek, Amelia Litewczuk, Karol Gęgotek
Spektakl przeznaczony jest dla widzów powyżej 10 lat.
BILETY -10 zł, do kupienia w kasie Teatru Małego

Scena Młodych to nowy projekt Teatru Małego, gdzie do współpracy zaprosiliśmy młode pokolenie zainteresowane działaniami teatralnymi.
W ramach cyklu zaplanowano spektakle grane przez młodzież. Będzie to miejsce, w którym młodzi pasjonaci teatru bedą pracować nad doskonaleniem warsztatu aktorskiego, pod okiem profesjonalnych aktorów, reżyserów i instruktorów teatralnych.
Scena Młodych dedykowana jest młodzieży powyżej 13 roku życia. Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy prosimy o kontakt: anna.bialon@teatrmaly.tychy.pl.
Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA!!!
PROSIMY O PRZYJŚCIE W MASECZKACH OCHRONNYCH I PRZESTRZEGANIE SANITARNYCH ZASAD BEZPIECZEŃSTWA