Ruszyły zapisy do futsalowego turnieju z okazji Święta Niepodległości.

 


Już tradycyjnie MOSiR Tychy zaprasza miłośników piłki nożnej w halowej odmianie do udziału w corocznym turnieju, który w tym roku odbędzie się w dniach 7-11 listopada i zostanie rozegrany z okazji Święta Niepodległości.

II. Warunki uczestnictwa i kategorie wiekowe:

W rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy zrzeszeni w klubach występujących w rozgrywkach prowadzonych przez PZPN oraz OZPN maksymalnie do poziomu ligi okręgowej oraz II ligi futsalu. Kategoria OPEN.

III. Termin i miejsce:

Ze względu na panujący stan epidemiczny oraz rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w związku z którymi na terenie obiektu Hali Sportowej w Tychach przy al. Piłsudskiego obowiązują zasady rygoru epidemicznego, w rozgrywkach może wziąć udział maksymalnie 12 zespołów, które rozegrają turniej w następujących terminach:

  • Grupa A (3 drużyny) – sobota, 7 listopada 2020 r. w godz. 8:15-10:00,
  • Grupa B (3 drużyny) – sobota, 7 listopada 2020 r. w godz. 10:30-12:00,
  • Grupa C (3 drużyny) – niedziela, 8 listopada 2020 r. w godz. 8:15-10:00,
  • Grupa D (3 drużyny) – niedziela, 8 listopada 2020 r. w godz. 10:30-12:00.
  • Grupa finałowa (4 drużyny tj. zwycięzcy grup) – środa, 11 listopada 2020 r. w godz. 9:00-12:00.

Mając na uwadze powyższą, ograniczoną formułę turnieju, wszystkie chętne zespoły prosimy o podjęcie jednoznacznej decyzji, iż akceptują system rozgrywek i z pewnością stawią się na wyznaczony dzień turnieju.

O godzinach poszczególnych spotkań fazy grupowej organizator powiadomi telefonicznie najpóźniej do czwartku, 5 listopada 2020 r.

Przed wejściem na obiekt należy zdezynfekować ręce. Przemieszczając się po obiekcie należy mieć zasłonięte usta i nos.

IV. Zgłoszenia i opłaty:

O przyjęciu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny oraz dane kontaktowe zgłaszającego.

Lista zgłoszeniowa, wypełniana w dniu zawodów, powinna zawierać nazwę drużyny, nazwiska i imiona oraz rok urodzenia zawodników. Zgłoszenie może liczyć maksymalnie 10 zawodników.

Zgłoszenia są przyjmowane do środy, 4 listopada 2020 r. w Zespole ds. Sportu i Organizacji Imprez MOSiR Tychy, al. Piłsudskiego 12, tel.: 32 661 16 89 lub e-mailem: kontakt@mosir.tychy.pl.

OPŁATA ORGANIZACYJNA OD DRUŻYNY – 100,00 ZŁ PŁATNA W DNIU ZAWODÓW PRZED PIERWSZYM MECZEM U ORGANIZATORA.

V. Czas i system rozgrywek:

Czas trwania meczu: 2 x 12 minut, ostatnie 60 sekund pierwszej połowy oraz meczu – czas zatrzymywany.

Awans do grupy finałowej uzyskają tylko zwycięzcy grup.

Grupa finałowa: 4 zespoły systemem „każdy z każdym”.

VI. Nagrody:

Za zajęcie 4. pierwszych miejsc (grupa finałowa) wszyscy zgłoszeni zawodnicy otrzymają medale, dyplom dla drużyny oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich zgłoszonych zawodników w drużynie.

Zapraszamy do zapisów!


Źródło : https://mosir.tychy.pl/