Accomplice i Return to Earht 21 października na dużym ekranie w Multikinie.

 


Największe wydarzenie rowerowe: dwie superprodukcje MTB z udziałem najlepszych mistrzów downhillu: TGR Accomplice i Return to Earth już 21 października 2020 o 20:00 w Multikinie!

ACCOMPLICE (POLSKA PREMIERA)

Kraj: USA (2020)

Język oryginału: angielski

Film z polską wersją językową.

Czas trwania: 52 min.

Producent: Teton Gravity Research

Reżyseria: Jeremy Grant

Występują:

Andreu Lacondeguy, Brandon Semenuk, Cam McCaul, Cam Zink, Carson Storch, Ethan Nell, Garett Buehler, Graham Agassiz, Hannah Bergemann, Jaxson Riddle, Kurt Sorge, Nico Vink, Paul Basagoitia, Paul Genovese, Tom van Steenbergen, Tyler McCaul, Veronique Sandler

Lokacje:

Bend, Oregon

Crested Butte, Kolorado

Indie

Purcell Mountains, Kolumbia Brytyjska

Retallack

Sunshine Coast, Kolumbia Brytyjska

Utah

Dystrybutor: 9th Plan I Woodpecker Motion Pictures

Największe wydarzenie rowerowe roku! Film twórców największego hitu rowerowego ostatnich lat: “UNREAL” wyreżyserowany przez Jeremy’ego Granta, który stoi za kultowymi „North of Nightall” i „Where The Trail Ends”. Studio produkcyjne Teton Gravity Research powraca z filmem, który podbije serca nie tylko fanów downhillu i MTB. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, najlepsi na świecie zawodnicy, najnowsze technologie realizacji, najbardziej skomplikowane ewolucje i niczym nie skrępowana wolność. Wszystkie te elementy w połączeniu w połączeniu z wielkim budżetem i najlepszą firmą produkcyjną specjalizującą się w filmach rowerowych sprawia, że mamy do czynienia z kolejną superprodukcją MTB! Są w życiu chwile, które zapadają nam na zawsze w pamięci. Jednym z takich momentów jest na pewno pierwsza wyprawa na rowerze, która wywołuje niezapomniane wrażenia. Przygoda. Wolność. Poczucie więzi z naturą. Accomplice to hołd złożony wszystkim, którzy zwariowali na punkcie tych dwóch kółek i celebracja roweru nie tylko jako środka transportu, ale także wehikułu na pokładzie, którego można dotrzeć w głąb ludzkiej duszy.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=9MJRVOlKyiE&t=4s

 

RETURN TO EARTH

Film twórców największego hitu rowerowego ostatnich lat: “unReal”. Kultowe Studio produkcyjne  Anthill Films powraca z dziewiątym filmem, który podbije serca nie tylko fanów downhillu i MTB.

Kraj: Kanada (2019)

Wersja: angielski, polskie napisy

Czas trwania: 47 min.

Producent: Anthill Films

Reżyseria: Colin Jones, Darren McCullough, Darcy Wittenburg

Zdjęcia: Matthew Butterworth, Colin Jones, Darren McCullough, Darcy Wittenburg

Montaż: Darren McCullough

Występują: Brett Rheeder, Ryan Howard, Casey Brown, Brandon Semenuk, Thomas Vanderham, Matt Hunter Jackson Goldstone, Jakob Jewett, Dane Jewett, Tahnee Seagrave, Kaos Seagrave, Kade Edwards, Joey Schusler, Thomas Genon, Emil Johansson, Reed Boggs, Carson Storch.

Dystrybutor: 9th Plan, Woodpecker Motion Pictures

O filmie:

Największe wydarzenie rowerowe roku! Film ze studia Anthill Films twórców największego hitu MTB ostatnich lat: “unReal”. Zapierająca dech w piersi filmowa wyprawa, która przeniesie Was do dżungli na wybrzeżach Oahu, wzniesie do odciętych od świata gór Patagonii i zostawi kurz na twarzach po zjazdów z nieziemskich wzgórz Utah. Twórcy największego rowerowego hitu ostatnich lat powracają z filmem, który podbija serca wszystkich kochających dwa koła i przerzutki. Return to Earth to superprodukcja z najlepszymi na świecie riderami, realizowana z Hollywoodzkim rozmachem i najnowszymi technologiami, ale przede wszystkim to hymn nieskrępowanej wolności, życia chwilą i zachwytu dzika naturą!

Zwiastun:  https://www.youtube.com/watch?v=oL9eo49yl30

Łączny czas trwania WYDARZENIA: ACCOMPLICE 52 MIN. + REYTURN TO EARTH 47 MIN. PLUS 10 MIN. AUTOMPROMOCJA: ŁĄCZNIE 109 MINUT