Tropami utopków – fabularyzowane zwiedzanie Browaru Obywatelskiego.

 


Browar Obywatelski – 26 września 2020 r., godz. 12.00

Zwiedzanie Browaru w tym roku obejmie motyw wody i jej znaczenia w przemyśle piwowarskim. Oprowadzanie po terenie zapewnią byli pracownicy Browaru, którzy przybliżą uczestnikom rolę wody i jej jakości w procesie produkcyjnym. Jednocześnie spacer po Browarze wpisze się w aktualne trendy związane z ochroną klimatu.
Dla milusińskich przygotowaliśmy opowieści o utopkach – otaczające lasy, wody i pola to bowiem miejsca błędnych duchów, które mogą zwieść niektórych na manowce. Jak się przed nimi chronić i jak rozpoznać utopka, strzygę i inne beboki – o tym opowiemy naszym gościom.

Warsztaty tylko dla zapisanych uczestników.
Zapisy pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/1wNoDgKAera1wJz5iTCf4AjV5Rvp3ZMWOwXBcDTzUn-8/viewform?ts=5f4cead6&edit_requested=true#responses
Warszaty bezpłatne.

Ilość miejsc w grupie uczestników, ze względu na ograniczenia epidemiczne, ograniczona do 15 osób.
Należy przygotować się na ewentualne ograniczenia ilościowe w zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej. Ze względu na zagrożenie epidemiczne uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy oraz przestrzegania zaleceń epidemicznych oraz zachowania dystansu społecznego. Prosimy o posiadanie maseczki.


Źródło : http://umtychy.pl/