Rusza II edycja Tyskiego Społecznika.

 


Masz w swoim otoczeniu osobę, która stale udziela się społecznie?

Być  może widzisz jak pomaga dzieciom, seniorom, sąsiadom, wspiera lokalne środowisko lub walczy w jakiejś słusznej społecznej sprawie?  Warto doceniać ludzi, którzy nie boją  się brać  za trudne  wyzwania. Wobec takiego zaangażowania  nie możesz  być obojętny, więc  koniecznie zgłoś swojego  kandydata do tytułu Tyskiego Społecznika Roku 2020!

Jak to zrobić?

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej z przyjemnością ogłasza nabór do konkursu TYSKI SPOŁECZNIK ROKU 2020, w którym mogą wziąć udział osoby fizyczne, grupy nieformalne, organizacje pozarządowe, instytucje w tym placówki oświatowe  i przedsiębiorcy. Celem organizacji przedsięwzięcia jest upowszechnianie postaw prospołecznych i docenianie bezinteresownego  udziału w inicjatywach społecznych.

Nagroda jest przyznawana w dwóch kategoriach:

dla osoby oraz dla instytucji (np. organizacje pozarządowe, placówki oświatowe, jednostki miejskie, firmy, urzędy).

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali Tyskiego Społecznika Roku organizowanej w drugiej połowie listopada 2020r.

Prosimy każdą osobę zainteresowaną  o  zapoznanie się z regulaminem.

Zgłoszenia do konkursu należy składać na formularzu. Można to zrobić na kilka sposobów.

  1. Jeśli posiadasz konto gmail, najprościej kliknąć tutaj: osoba/instytucja, wypełnić formularz, zatwierdzić przyciskiem “wyślij” i gotowe.
  2. Można też pobrać pliki [osoba] [instytucja], wypełniony formularz czytelnie podpisać, zeskanować  i wysłać na adres mailowy.
  3. Wydrukowany formularz można także dostarczyć osobiście do biura Fundacji pod adresem Tychy ul. Barona 30/209 B.

Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa od 14 września do 12 października 2020 r.


Źródło : http://ekonomiaspoleczna.org.pl/