Sprzedaż karnetów na sezon 2020/21.

 


czwartek, 20 sierpnia o godz. 19:00 rozpoczęła się sprzedaż internetowa wejściówek na mecze piłkarzy GKS Tychy w sezonie 2020/21 Fortuna 1 Ligi. Jesienią tyszanie rozegrają przy Edukacji 7 dziesięć spotkań.

Podobnie jak w poprzednich sezonach istnieje możliwość nabycia karnetu zarówno na wszystkie spotkania sezonu 2020/21, jak i tylko rundę jesienną. Zgodnie z piramidą promocyjną, obowiązującą od poprzednich rozgrywek, w tym roku każda osoba, która zakupiła karnet na cały sezon 2019/20, otrzymuje dodatkowe 15% rabatu na wejściówkę.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i normami bezpieczeństwa, do których musi być dostosowany stadion, w tym roku nie ma możliwości przenoszenia rezerwacji miejsc z poprzedniego sezonu.

Osoby, które nie posiadają jeszcze karty kibica GKS Tychy lub jej ważność dobiega końca, a będą chciały zakupić karnet na rundę jesienną są zobowiązane do jej wyrobienia, ponieważ jest ona nośnikiem karnetu. Koszt to 5 zł, karta jest ważna trzy lata i można ją wyrobić w kasie Stadionu Miejskiego Tychy (poza dniem meczowym).

Podobnie jak w ubiegłym sezonie tyski klub uhonoruje kibiców, którzy z sektorów „młynowych” swoim żywiołowym dopingiem niosą piłkarzy do kolejnych zwycięstw. Każdy kto przyjdzie na mecz ubrany w barwy klubowe (np. szalik, koszulka, bluza) i będzie chciał zakupić wejściówkę na jeden z sektorów „młynowych” (T, U, W, Z), będzie mógł nabyć taki bilet lub karnet w specjalnych promocyjnych cenach. Weryfikacja będzie następowała przy wejściu na obiekt.

Karnety będzie można zakupić na sektory: B-E, M-P, T-Z.

UWAGA! Aby wybrać typ karnetu – po wybraniu miejsca – zweryfikuj swoje dane i kliknij w listę rozwijaną obok nr PESEL.

Jeżeli masz problem z zakupem wejściówki prosimy o kontakt pod nr telefonu: 519 687 588 (tylko od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00).

Cennik wejściówek na mecze ligowe GKS Tychy w sezonie 2020/21.

Elektronicznie wejściówki można nabywać w każdym momencie na stronie: bilety.gkstychy.info (start sprzedaży: 20 sierpnia, godz. 19:00).

Z kolei w środę, 26 sierpnia w kasie Stadionu Miejskiego rozpocznie się sprzedaż stacjonarna i będzie prowadzona według następującego harmonogramu:

  • 26.08 – 28.08 (środa – piątek), godz. 12:00 – 18:00
  • 29.09 (sobota, dzień meczu), godz. 14:00 – 19:00

Wejściówki ulgowe przysługują:
– uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej
– emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji oraz posiadaczom karty Aktywni 60 plus
– osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
– posiadaczom karty 3+ Liczna Rodzina – dla każdego członka rodziny

Dzieci do lat 13 wchodzą na stadion za darmo.

Zachęcamy do kupna biletów w przedsprzedaży, szczególnie internetowej.


Źródło : https://gkstychy.info/pilka-nozna/