Konkurs dla seniorów : “Praca dawniej”.

 


Jak wyglądała praca przed erą komputerów, smartfonów i tabletów? Jak dostarczało się pilne wiadomości i z jakich narzędzi korzystano na co dzień? Aplikuj.pl zorganizował konkurs dla mieszkańców województw śląskiego i małopolskiego w wieku 60+.

Celem konkursu pt. „Praca dawniej” jest zebranie zdjęć przedstawiających codzienność w dawnej pracy – im starszych, tym lepiej. Aby zgłosić się do konkursu, należy wypełnić do 11 września br. specjalny formularz online:  https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie

Można w nim przesłać maksymalnie 3 zdjęcia związane z pracą wykonywaną w przeszłości wraz z opisem. Formularz nie musi być wypełniony przez samego uczestnika – za jego zgodą może go zgłosić bliski lub znajomy. Po zakończeniu konkursu będzie można obejrzeć galerię zdjęć nadesłanych przez uczestników. Do wygrania atrakcyjne nagrody: telefony komórkowe, kursy komputerowe, książki oraz praktyczne gadżety.

Konkurs w całości przeprowadzany jest bezpieczną drogą internetową. Pełny regulamin pod adresem:  https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior .


Źródło : http://umtychy.pl/