Bezpłatna nauka i gra w golfa.

 


Tyski Driving Range to nie tylko miejsce do nauki i gry w golfa. To także obiekt, w którym można miło i aktywie spędzić czas. Można również skorzystać z darmowej nauki gry, która jest możliwa dzięki współpracy Tyskiego Klubu Golfowego oraz Stowarzyszenia Sportowego Nobel Sport.

Boisko treningowe do golfa to obiekt sportowy przeznaczony do nauki i treningu gry w golfa. Oficjalne otwarcie obiektu odbyło się w maju 2019 roku. Znajduje się przy ul. Sikorskiego w Tychach (za Wodnym Parkiem Tychy).

Obiekt wyposażony jest w dziesięć stanowisk do wybijania piłek na długość 250 metrów oraz dwa duże greeny (czyli obszary bardzo krótko przystrzyżonej trawy, na których znajdują się dołki z flagami), dzięki którym można poćwiczyć wybicia na krótsze dystanse.

Godziny ogólnodostępne do końca września:

Środa w godzinach od 16 do 19 oraz trzy pierwsze weekendy miesiąca w godzinach od 9 do 14.

W powyższych godzinach do dyspozycji są bezpłatnie piłki, kije oraz opieka profesjonalnego trenera.

W ramach współpracy Tyskiego Klubu Golfowego oraz stowarzyszenia Nobel Sport w soboty można skorzystać z bezpłatnej nauki gry w golfa w godz. 9.00-11.00. Zajęcia skierowane są głównie dla osób początkujących, które nie miały jeszcze kontaktu z tym sportem.


Źródło : https://mosir.tychy.pl/