Ostatnie wolne miejsca w Tyskiej Lidze Futsalu.

 


Miejsca do 11 edycji Tyskiej Ligi Futsalu rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Ogromny wzrost zainteresowania i boom na ligę halową w naszym mieście po programie Cafe Futsal TLF przerósł najśmielsze oczekiwania Organizatorów, którzy na nieco ponad 2 miesiące przed startem sezonu 2020/2021 mają już 11 zapisanych zespołów. Przypominamy, że w 11 edycji zagra maksymalnie 14 drużyn, co oznacza, że zostały ostatnie 3 wolne miejsca.

Ciekawostką jest fakt, że do przyszłego sezonu na ten moment zgłosiło się aż 6 nowych drużyn! To absolutny rekord bowiem tylu beniaminków w jednym sezonie w poprzednich latach jeszcze nie było!

Oglądając program Cafe Futsal TLF nie zastanawialiśmy się długo nad zgłoszeniem zespołu. Poziom ligi w ostatnich latach mocno poszedł do góry, a fenomenalną reklamą dla TLF był jej ostatni mecz o mistrzostwo, który kończył poprzedni sezon i wyłonił mistrza, gromadząc na trybunach rekordową liczbę widzów. Oglądając ten mecz, pomyślałem – fajnie byłoby być częścią tego projektu, a kropkę nad „i” w mojej decyzji postawił Cafe Futsal TLF. No bo kto nie chciałby wziąć udziału w programie na wzór polsatowskiego Cafe Futbol ? – mówi jeden z zawodników, który przed paroma dniami zgłosił swoją drużynę do rozgrywek.

Mecze Tyskiej Ligi Futsalu odbywają się na nowoczesnej hali przy al. Piłsudskiego 20 i rozgrywane są wyłącznie w weekendy. Inaugurację sezonu, który potrwa do marca 2021 roku, zaplanowano na październik.Jeśli zatem masz grupę przyjaciół z którymi regularnie grywasz na obiektach typu hala, orlik lub tartan – nie zwlekaj i zgłoś swój zespół do 11 edycji Tyskiej Ligi Futsalu, która gwarantuje niezapomniane emocje i możliwość aktywnego spędzenia czasu w gronie znajomych. A kto wie, może doczekasz się również zaproszenia do Cafe Futsal TLF ?

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailowa pod adresem: futsaltychy@gmail.com (https://futsal-tychy.futbolowo.pl)


Źródło : https://futsal-tychy.futbolowo.pl/