Plenerowe Kino FreeLove : „Green Book”.

 


Tym razem w Kinie FreeLove MCK pokaże absolutny hit. „Green Book” w 2018 roku zatrząsł przemysłem filmowym i stał się jednym z najbardziej nagradzanych filmów ostatnich lat. Film Petera Farrelly’ego zobaczymy w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach w piątek 17 lipca o 21.00. Wstęp wolny – obowiązują rezerwacje.

Tytułowy Green Book to książka będąca niezbędnikiem Afroamerykanów chcących podróżować po Ameryce w czasach kwitnącej dyskryminacji rasowej. Jaki związek ma ta pozycja z głównymi bohaterami? Okazuje się, że kluczowy – oto bowiem Donald Shirley (Mahershala Ali), ekstrawagancki muzyk wyrusza w trasę koncertową po głębokim Południu, gdzie w ówczesnych czasach czyhają nań niebezpieczeństwa. W drodze towarzyszy mu Anthony „Warga” Vallelong, będący zupełnym przeciwieństwem artysty.

Co wyniknie ze zderzenia dwóch światów podróżujących razem mężczyzn? Jakie przygody ich spotkają? Przekonajcie się podczas seansu Kina FreeLove, które zaserwuje prawdziwą ucztę filmową.

Oscarowy „Green Book” to jeden z najbardziej nagradzanych filmów minionych lat, a oprócz legendarnej nagrody (3 statuetki i 2 nominacje) ma na swoim koncie Złote Globy, nagrody BAFTA i Critics Choice czy Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych.

Kino FreeLove: „Green Book”
piątek, 17 lipca 2020, g. 21.00
ogród MCK Tychy, ul. Boh. Warszawy 26
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Zapisy:
32 327 02 90 oraz w wydarzeniu na Facebooku (opcja rezerwacji miejsc)

⚠ Uwaga ⚠
Ze względu na obecną sytuację oraz aby zadbać o bezpieczeństwo własne i innych, prosimy widzów o przestrzeganie następujących wytycznych:
📣 seans dostępny tylko dla ograniczonej liczby widzów, którzy zarezerwują wolne miejsce drogą telefoniczną lub via Messenger
📣 widzowie przez cały sens obowiązani są zakrywać usta i nos (maseczką lub przyłbica)
📣 należy zachowywać dystans minimum 2 metrów od każdego z pozostałych widzów
📣 przez cały sens widzowie zobowiązani są do niezmieniania zajmowanego miejsca
📣 budynek MCK jest zamknięty, nie ma więc dostępu do toalety
📣 widzowie proszeni są o zabranie ze sobą własnych koców (koce kinowe nie będą dostępne)

Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzeń dostępnego tu: https://bit.ly/MCKRegulaminUczestnictwaCOVID


Źródło : http://kultura.tychy.pl/