TTF: Plenerowy pokaz zdjęć – Fotografie z izolacji.

 


Plenerowy pokaz zdjęć wykonywanych od wybuchu epidemii i fotografie autorstwa osób, które w tym i minionym roku dołączyły do stowarzyszenia, to propozycja na czwartkowy wieczór, 16 lipca, w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, na który zaprasza TTF.

Liczba miejsc ograniczona, wstęp bezpłatny.
WAŻNE: obowiązują zapisy na Facebooku albo mailowo info@ttf.tychy.pl, z podaniem imienia, nazwiska i numeru telefonu.

Jak zmienił się świat i nasze codzienne życie od początku marca, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. W pierwszej części pokazu zaprezentujemy fotografie ukazujące czas epidemii koronawirusa, noszenia maseczek i zachowania społecznego dystansu, a także zdjęcia, które pod hasłem #zostańwdomu robili członkowie TTF-u, gdy okazało się, że nie można ot tak sobie wyjść na ulicę, niemożliwe stały się nasze spotkania warsztatowe czy spacery fotograficzne. Przez kilka miesięcy wybieraliśmy zadania danego tygodnie i tak powstały między innymi zdjęcia z okna, autoportrety czy fotografie do haseł „kolory” czy „przedpokój”.

W drugiej części pokazu poznamy twórczość osób, które w tym i minionym roku dołączyły do Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego. Każdy z nich będzie miał okazję pokazać najlepsze zdjęcia i opowiedzieć o swojej fotograficznej pasji.

Uwaga: udział w wydarzeniu możliwy jest tylko dla osób akceptujących zasady określone w regulaminie dostępnym TUTAJ. Zgodnie z tym regulaminem podczas trwania wydarzenia obowiązkowe jest m.in. zasłanianie ust i nosa oraz zachowanie dystansu m.in. 2 metry.

W razie niepogody impreza zostanie odwołana.

Zapraszamy!
Wydarzenie na facebooku
Czwartek, 16 lipca, godz. 21:00
ogród Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, ul. Bohaterów Warszawy 26


Źródło : http://www.ttf.tychy.pl/