Andromeda-kino jakie znamy : „Parasite”.

 


Zgodnie z obietnicą dokonaną na początku epidemii wracamy do Was z długo wyczekiwanym, mocno oklaskiwanym i obsypanym wieloma Oscarami filmem „PARASITE”, w reżyserii Bong Joon-ho.
Z uwagi na sytuacje w jakiej znajdujemy się oraz dużą ilość obostrzeń związanych z organizacją wydarzeń kulturalnych, a przede wszystkim Waszym bezpieczeństwem postanowiliśmy wyjatkowo przenieść projekcje filmu „Parasite” z Pasażu Kultury Andromeda do przestrzennej sali teatralnej Teatru Małego.
Dzięki temu, przestrzegając wszystkich zaleceń i wytycznych dotyczących zagrożeń wynikających z epidemii wirusa SARS-CoV-2, zwiększymy ilość odbiorców filmu „Parasite”.
Informujemy, że spotkanie przyjmie standardową formułę. A więc, przed seansem odbędzie się prelekcja poprowadzona jak zawsze przez znawcę kina Krzysztofa Ociepę, potem to co najważniejsze czyli seans filmowy, a na końcu dla wszystkich chętnych dyskusja dot. obejrzanego obrazu.

———-
„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.
„Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów „Okja” i „Snowpiercer: Arka przyszłości” to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster..

———
06 lipca 2020, godzina 18:00

Teatr Mały w Tychach, sala teatralna

WSTĘP WOLNY
Obowiązują zapisy, liczy się pierwszeństwo zgłoszenia
telefoniczne pod numerem 32 7803203
lub
pasazkulturyandromeda@teatrmaly.tychy.pl
———-
UWAGA!!! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
UWAGA!!! PRZED SEANSEM KAŻDY Z WIDZÓW BĘDZIE MUSIAŁ WYPEŁNIĆ: „Oświadczenie o braku oznak zarażenia i nieprzebywaniu na kwarantannie”