„Bajkowe piosenki” – koncert na inaugurację Letniego Ogrodu Sztuk Wszelakich w MCK.

 


Od ostatniego czerwca w Klubie Wilkowyje MCK trwają zajęcia dla dzieci, natomiast inauguracja Letniego Ogrodu Sztuk Wszelakich w Miejskim Centrum Kultury w Tychach odbędzie się w najbliższą niedzielę, 5 lipca na terenach zielonych przy ul. Boh. Warszawy 26. W wakacje wejdziemy śpiewająco, a to za sprawą koncertu „Bajkowe piosenki” w wykonaniu Fabryki Kultury. W ogrodzie MCK spotykamy się o 17.00 – wstęp dla wszystkich jest wolny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy telefoniczne i mailowe.

Fabryka Kultury zabierze nas w niesamowitą podróż muzyczną po najbardziej znanych i lubianych bajkach.

Dzieci, ale i wszyscy zgromadzeni – bo nasz letni ogród otwiera się na całe rodziny będą mogli odpowiedzieć na pytania: co się dzieje na straganie w dzień targowy, czy Jaś i Małgosia boją się czarownicy oraz dlaczego Księżniczka śpi na ziarnku grochu.

Te i inne historie zostaną przywołane podczas pierwszej niedzieli Letniego Ogrodu Sztuk Wszelakich w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach. Będzie muzycznie, kolorowo i nie zabraknie też wspólnej zabawy!

Wstęp wolny, obowiązują zapisy pod nr tel. 32 327 02 90 lub mailowo mck@mck.tychy.pl

Ilość miejsc ograniczona. Więcej na naszym Facebooku.

W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do Teatru Małego w Tychach, o czym poinformujemy zapisane na wydarzenie osoby w razie zaistnienia takiej sytuacji.


Źródło : http://kultura.tychy.pl/