TLF – ruszyły zapisy do sezonu 2020/2021.

 


Wczoraj oficjalnie wystartowały zapisy do sezonu 2020/2021.

Zainteresowanie grą w Tyskiej Lidze Futsalu przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów, dlatego też chcąc jak najszybciej zamknąć listę startową, postanowiono wyjątkowo wcześnie rozpocząć zapisy. Na obecną chwilę chęć gry w lidze wyraziło 12 drużyn: Piwkarzyki, Bad Boys, Prawnicy, Piłkarscy Emeryci, Hapoel Beer Kebab, Jesiony, Antrax, La Zabawa, FC Dallas, The Naturat, Królewscy oraz GKS Futsal Tychy. Maksymalna liczba zespołów jaka zagra w 11 edycji TLF to 14.

Aby zgłoszenie drużyny zostało przyjęte przez Organizatora należy przejść przez proces rejestracji i spełnić 4 wymogi licencyjne, którymi są:

  • 1. Uiszczenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 100zł. Kwota ta będzie częścią wpisowego. TERMIN: 31.08.2020
  • 2. Założenie Fanpage na Facebooku przez każdą z drużyn. TERMIN: 31.08.2020
  • 3. Podpisanie kontraktów z zawodnikami. TERMIN: 13.09.2020
  • 4. Zakup jednolitych strojów piłkarskich TERMIN: 13.09.2020

Na ten moment do przyjęcia zgłoszenia wystarczy uiszczenie opłaty rejestracyjnej oraz odesłanie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO.   Do kapitanów wszystkich chętnych drużyn zostały wysłane komunikaty drogą mailową. Do 10 lipca zespoły, które grały w poprzednim sezonie mają pierwszeństwo w zapisach. Po tym terminie zapisy stają się „otwarte” i będzie obowiązywała zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Innymi słowy, jeśli któryś z zespołów Piwkarzyki / Bad Boys / Prawnicy / Emeryci / Hapoel / Jesiony / Multi Polymers nie wyśle do Organizatora ‚Formularza Zgłoszeniowego’ oraz nie uiści opłaty rejestracyjnej nie będzie miał zagwarantowanego prawa gry w przyszłym sezonie. Jeśli po 10 lipca do Organizatora spłyną formularze innych ekip wraz z uiszczoną opłatą to one będą zapisane do Ligi. Przypominamy, że maksymalna liczba drużyn jaka wystąpi w sezonie 2020/2021 to 14.


Źródło : http://futsal-tychy.futbolowo.pl