Viva Flamenco – Dla Tych zagrają w sieci – e-koncerty tyskich kapel.

 


Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na e-koncerty tyskich zespołów. Przegląd kapel „Dla Tych zagrają – nowa fala tyskich brzmień w sieci” przyjmuje nową formułę – w czwartki o 19:00 zapraszamy na singiel zespołu, a we wtorki o tej samej godzinie koncert składający się z kilku utworów.

2 czerwca przeniesiemy się do krainy flamenco. Wirtuozersko zagra dla nas Miguel Czachowski i Krzysztof Nowakowski z zespołu Viva Flamenco. Usłyszymy wyrafinowaną mieszankę flamenco tradycyjnego ze współczesnym, inspirowaną mnogością kultur. Tym razem – w kameralnym, dwuosobowym składzie, który ujarzmi żywioły muzyki.

Spotykamy się o godzinie: 19:00 na Facebooku Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, a także na naszym nowym YT – Miejskie Centrum Kultury w Tychach

Celem przeglądu „Dla Tych zagrają – nowa fala tyskich brzmień” jest popularyzacja dorobku artystycznego zespołów muzycznych z Miasta Tychy i okolic, możliwość ich zaistnienia w świadomości lokalnej społeczności oraz zintegrowanie środowiska muzycznego. W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną Miejskie Centrum Kultury w Tychach proponuje nowe muzyczne rozwiązanie przeglądu organizowanego co roku przed Świętem Miasta Tychy, które – jak wiemy – w tym roku się nie odbędzie. We wtorki na FB MCK zobaczymy (i usłyszymy) koncerty tyskich zespołów, które zaprosiliśmy do współpracy.

W nowej formule to możliwość sprawdzenia się w zupełnie nowej formie profesjonalnie nagranego mini e-koncertu!


Źródło : http://kultura.tychy.pl/